na úvodní stranu přeskočit menu

Aktuality

Dan Brown ve Víkendu TV Nova

Dan Brown se objevil i v magazínu Víkend TV Nova.

Richard Klíčník, Argo.cz, 18.03.2014

Fotogalerie - Dan Brown v Praze

Dan Brown v PrazePodívejte se na fotografie z návštěvy Dana Browna v Praze.

Richard Klíčník, Argo.cz, 13.03.2014

DAN BROWN PŘILETÍ DO PRAHY

Nakladatelství Argo s velkou radostí oznamuje, že v polovině ledna bude naším hostem jeden z nejúspěšnějších spisovatelů světa - Dan Brown. Autor Šifry mistra Leonarda stráví v Praze hned několik dní na návštěvě, během níž proběhne setkání s českými fanoušky.

Poslední bestseller Dana Browna Inferno vyšel v českém překladu 18. září a od té doby se jej prodalo více než 80 tisíc výtisků. V Polsku již prodali více než 360 tisíc, Nizozemí hlásí téměř půl milionu prodaných knih, necelých 400 tisíc Itálie... Tato čísla jsou důkazem, že Brown je jedním z nejvlivnějších autorů současnosti a bude nám velkou ctí zprostředkovat vaše setkání s ním.

Spisovatel Dan Brown je autorem šesti románů Digitální pevnost, Pavučina lží, Andělé a démoni a Šifra mistra Leonarda, Ztracený symbol a Inferno prodal po celém světě více než 200 milionů knih (přeložených do 52 jazyků). Všechny tituly vydalo nakladatelství Argo a jejich recenzní výtisky jsou k dispozici.

POZDRAV DANA BROWNA ČESKÝM ČTENÁŘŮM NA YOUTUBE.

Richard Klíčník, Argo.cz, 06.11.2013

Vyšlo Inferno

Nová kniha Dana Browna Inferno již vyšlo. K dostání je i e-kniha.

racer, 21.09.2013

Soutěž s nakladatelstvím Argo

Nakladatelství Argo vyhlašuje soutěž o nejlepší trailer k novému románu Dana Browna Inferno.

Zadání je jednoduché. Vytvořte třicetivteřinové video, které bude nejlépe odrážet atmosféru a děj nové knihy světově proslulého spisovatele Dana Browna libovolnou technikou. Více informací o knize včetně obálky české verze, která se musí ve videu objevit, naleznete ZDE. V závěru spotu se také musí objevit věta: "Vydává nakladatelství Argo 18. září 2013." Logo Arga je ke stažení ZDE.

Spoty (či linky z Úschovny) zasílejte ve formátek avi, wmv, mov a mpeg na adresu soutez@argo.cz. Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.

Soutěž končí 15. září. Po tomto datu vybere odborná porota vítěze. Vyhlášení výsledků a představení traileru široké veřejnosti proběhne 18. září, kdy u nás Inferno vychází. Těšíme se na vaše nápady!1. místo – 7 000 Kč a možnost další spolupráce s Argem

2. místo – Knihy v hodnotě 2 000 Kč

3. – 5. místo – Inferno Dana Browna
Pro inspiraci můžete navštívit kanál Arga na Youtube.

racer, Argo.cz, 05.09.2013
< 1 2 3 >

Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu