na úvodní stranu přeskočit menu

Aktuality

Nemůžete se dočkat nového románu Dana Browna?

Kupon na knihu Ztracený symbol
Ztracený symbol sice vychází až 10.2.2010, vy si jej ale můžete koupit a třeba ho i darovat pod stromeček v podobě dárkového kuponu již nyní!!!

Nejjednodušším způsobem, jak můžete dárkový kupon od 7.12.2009 získat, je nákup v internetovém knihkupectví www.kosmas.cz.
Doporučená prodejní cena knihy bude 398 Kč, pokud si ji objednáte na www.kosmas.cz do 24.12.2009, získáte slevu 60 Kč.
Stačí uvést adresu obdarovaného a bezprostředně po vydání knihy mu Ztracený symbol přijde poštou.
Dárkové kupony bude také možné zakoupit přímo ve vybraných knihkupectvích. Obdarovaný si pak kdykoli po vydání bude moci knihu vyzvednout v knihkupectví, ve kterém byl kupon zakoupen. Seznam knihkupectví, která se k akci přidala, najdete na www.argo.cz.

Zuzana Micková, Argo, 04.12.2009

Ztracený symbol - nová anotace

„Odjakživa mne fascinuje skrytá síla, věci za závojem, stínové vlády. Myšlenka, že všechno se děje z nějakého nám neznámého důvodu..“
Dan Brown

Dan Brown: Ztracený symbol
Přeložila Michala Marková a David Petrů
Po Andělech a démonech a Da Vinciho kódu je to již třetí příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát neopustí domácí půdu a po svých předchozích zběsilých šetřeních v evropské kolébce (Římě, Vatikánu, Paříži a Londýně) se prvně zaplete do noční dešifrovací honičky na území USA, a to přímo v jeho hlavním městě Washingtonu D.C.
K řešení záhady je vyzván hrůzostrašným předmětem ležícím na zemi v Kapitolu, ukazujícím na nástropní fresku s obrazem George Washingtona, který je tam zpodobněn jako pohanský bůh. A není samozřejmě náhodou, že bývalý americký prezident George Washington se zednářským kladívkem a zednářskou lžící položil roku 1793 základní kámen Kapitolu. Ve Washingtonu se odehrává honba za legendárním zednářským pokladem.
Podle teorie noetiky, která říká, že když mnoho lidí myslí na tu samou věc, tak sama tato myšlenka může přivodit fyzický efekt, neboli že duch může ovlivňovat hmotu, může mít hromadné a početné čtení Brownova románu neodhadnutelné důsledky...

Zuzana Micková, Argo, 04.12.2009

Obálka pro český překlad Ztraceného symbolu

obálka knihy Ztracený symbol
Na oficiálních FaceBookových stránkách Nakladatelství Argo probíhalo hlasování o nejlepší návrh obálky pro novou knihu Dana Browna Ztracený symbol.
A toto je vítězná obálka... Autorkou je Alena Tejnická.

Zuzana Micková, Argo, 04.12.2009

Kam dál za Ztraceným symbolem

Na stránkách věnovaných nové knize Ztracený symbolTheLostSymbol.com – si můžete přečíst první kapitolu knihy a poslechnout první kapitolu audioknihy. Najdete tu také čtenářského průvodce po Washingtonu D.C. v brownovském ladění „Po stopách Ztraceného symbolu“. Nebo si budete moci ověřit vlastní znalosti symbolů ve hře „The Symbol Quest“.

A prostřednictvím Apple iPhone se můžete na četbu Ztraceného symbolu připravit ještě jinak – získejte na svůj iPhone nebo iPod zdarma hru Lost Symbol Trainer, s níž můžete trénovat váš důvtip po vzoru Roberta Langdona.

Při příležitosti vydání nového románu získaly novou podobu také oficiální stránky oficiální stránky Dana Browna a čerstvé aktuality kolem tohoto autora můžete sledovat také na jeho FaceBook nebo Twitter profilu.

Zuzana Micková, Argo, 26.10.2009

Rozhovor s Danem Brownem na NBC

Americká stanice NBC odvysílala hned po vydání Ztraceného symbolu rozhovor Matta Lauera s Danem Brownem, který můžete celý zhlédnout zde.

Zuzana Micková, Argo, 17.10.2009
< 5 6 7 >

Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu