na úvodní stranu přeskočit menu

Aktuality

Obálka pro český překlad Ztraceného symbolu

obálka knihy Ztracený symbol
Na oficiálních FaceBookových stránkách Nakladatelství Argo probíhalo hlasování o nejlepší návrh obálky pro novou knihu Dana Browna Ztracený symbol.
A toto je vítězná obálka... Autorkou je Alena Tejnická.

Zuzana Micková, Argo, 04.12.2009

Kam dál za Ztraceným symbolem

Na stránkách věnovaných nové knize Ztracený symbolTheLostSymbol.com – si můžete přečíst první kapitolu knihy a poslechnout první kapitolu audioknihy. Najdete tu také čtenářského průvodce po Washingtonu D.C. v brownovském ladění „Po stopách Ztraceného symbolu“. Nebo si budete moci ověřit vlastní znalosti symbolů ve hře „The Symbol Quest“.

A prostřednictvím Apple iPhone se můžete na četbu Ztraceného symbolu připravit ještě jinak – získejte na svůj iPhone nebo iPod zdarma hru Lost Symbol Trainer, s níž můžete trénovat váš důvtip po vzoru Roberta Langdona.

Při příležitosti vydání nového románu získaly novou podobu také oficiální stránky oficiální stránky Dana Browna a čerstvé aktuality kolem tohoto autora můžete sledovat také na jeho FaceBook nebo Twitter profilu.

Zuzana Micková, Argo, 26.10.2009

Rozhovor s Danem Brownem na NBC

Americká stanice NBC odvysílala hned po vydání Ztraceného symbolu rozhovor Matta Lauera s Danem Brownem, který můžete celý zhlédnout zde.

Zuzana Micková, Argo, 17.10.2009

Ztraceného symbolu bylo už týden po vydání prodáno přes 2 miliony

Nový román Dana Browna se v knihkupectvích objevil 15. září. Už pouhý jeden týden po vydání ohlásilo nakladatelství Doubleday, že jej bylo v USA, Británii a Kanadě prodáno celkem přes 2 miliony (v tištěné podobě, jako audioknihy a jako e-knihy dohromady).

Ztracený symbol je již třetí román Dana Browna, jehož hrdinou je symbolog Robert Langdon. První kniha s tímto hrdinou – román DaVinciho kód – je s více než 81 miliony prodaných kopií podle amerických médií nejprodávanější knihou světa.

Po úspěchu DaVinciho kódu a románu Andělé a démoni (Angels & Demons), které už mají dokonce filmovou podobu s nepřekonatelným Tomem Hanksem, se na další román kultovního autora netrpělivě čekalo více než šest let. A již předem bylo jasné, že i Ztracený symbol se stane minimálně bestsellerem roku.

Zuzana Micková, Argo, 01.10.2009

Ztracený symbol - vydání českého překladu

Brown, Dan - Ztracený symbolČeský překlad dlouho očekávané knihy Dana Browna Ztracený symbol vyjde 10. února 2010.

Marcela Turečková, Argo, 03.09.2009
< 5 6 7 >

Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu