na úvodní stranu přeskočit menu

Aktuality

Nakladatelství Random House konečně ohlásilo nový román Dana Browna

Dan BrownJiž od roku 2006 očekávaný nový román bestselleristy Dana Browna má konečně potvrzeno datum vydání. Random House vydá 15.9.2009 titul The Lost Symbol (Ztracený symbol) v zatím nejvyšším nákladu ve své vlastní historii - 6,5 milionu kopií knihy v anglickém jazyce.
Třetí kniha spojená postavou Roberta Langdona (předcházeli jí Andělé a démoni a Šifra Mistra Leonarda - ta má na svém kontě již 81 milionů vydaných kopií) se prý odvíjí ve zběsilém tempu. Templářský příběh se odehraje v rozmezí pouhých 12 hodin.
Ihned po anglofonní premiéře knihy se začne pracovat na překladu a nakladatelství Argo hodlá knihu vydat v češtině nejpozději do veletrhu Svět knihy 2010.

Marcela Turečková, Argo, 21.04.2009

Vyhrajte zajímavé ceny

Pozor! Pro naše návštěvníky jsme připravili velkou soutěžní hru o zajímavé ceny. Zkuste štěstí i vy – klikněte a hrajte.
Hra končí 30. dubna 2009.
Sponzory jsou nakladatelství Argo a distribuční společnost Falcon.

racer, 01.04.2009

Andělé a démoni - filmová událost

Dnes pro Vás máme oficiální text k filmu od společnosti Falcon:

Tým, který stojí za světovým fenoménem „Šifra mistra Leonarda“ se vrací, aby uvedl netrpělivě očekávaný film Andělé & démoni založený na románovém bestselleru od Dana Browna. Tom Hanks opět ztvárňuje roli harvardského odborníka na religionistiku Roberta Langdona, který znovu zjišťuje, že síly se starobylými kořeny se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, aby dosáhly svých cílů. Režisérem filmu, který produkovali Brian Grazer, Ron Howard a John Calley, je opět Ron Howard. Scénář napsali David Koepp a Akiva Goldsman.

Když Langdon objeví důkazy o znovuobnovení starověkého tajného bratrstva známého jako Ilumináti – nejmocnější tajné organizace v historii – také čelí smrtelnému nebezpečí, které ohrožuje nejnenáviděnějšího nepřítele této tajné organizace: katolickou církev. Když se Langdon dozví, že hodiny na nezastavitelné časované bombě, kterou představují Ilumináti, pořád tikají, odlétá do Říma, kde spojí své síly s Vittorií Vetra, krásnou a záhadnou italskou vědkyní. Langdon a Vetra se vydávají na nepřetržitou cestu a dobrodružstvím nabitou honičku odehrávající se mezi zapečetěnými kryptami, nebezpečnými katakombami, opuštěnými katedrálami a dokonce do srdce nejuzavřenějšího trezoru na světě. Na své cestě sledují 400 let staré starobylé symboly, které znamenají jedinou naději pro přežití Vatikánu.


Redakce přikládá ještě odkaz na článek k očekávanému filmu Andělé a démoni, který vydal server iDnes.

Stránku věnovanou filmu a knižní předloze najdete na adrese www.andeleademoni.cz.

racer, 26.03.2009

Dan Brown vstoupil na český Internet

Dnes, 14. března 2009, byly spuštěny tyto stránky DanBrown.cz. V souvislosti s americkým autorem Danem Brownem nás čeká v blízké době několik zajímavých událostí - např. již v květnu tohoto roku přijde do českých kin film podle bestselleru Andělé a démoni. Dlouho očekávaná je také kniha Šalamounův klíč, na které Dan Brown pracuje, a v níž bychom se opět měli setkat s postavou profesora Roberta Langdona.
Již nyní pro Vás připravujeme spoustu zajímavého, takže sledujte naše stránky a dozvíte se víc...

racer, 14.03.2009
< 6 7 8

Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu