na úvodní stranu přeskočit menu

DAN BROWN PŘILETÍ DO PRAHY

Nakladatelství Argo s velkou radostí oznamuje, že v polovině ledna bude naším hostem jeden z nejúspěšnějších spisovatelů světa - Dan Brown. Autor Šifry mistra Leonarda stráví v Praze hned několik dní na návštěvě, během níž proběhne setkání s českými fanoušky.

Poslední bestseller Dana Browna Inferno vyšel v českém překladu 18. září a od té doby se jej prodalo více než 80 tisíc výtisků. V Polsku již prodali více než 360 tisíc, Nizozemí hlásí téměř půl milionu prodaných knih, necelých 400 tisíc Itálie... Tato čísla jsou důkazem, že Brown je jedním z nejvlivnějších autorů současnosti a bude nám velkou ctí zprostředkovat vaše setkání s ním.

Spisovatel Dan Brown je autorem šesti románů Digitální pevnost, Pavučina lží, Andělé a démoni a Šifra mistra Leonarda, Ztracený symbol a Inferno prodal po celém světě více než 200 milionů knih (přeložených do 52 jazyků). Všechny tituly vydalo nakladatelství Argo a jejich recenzní výtisky jsou k dispozici.

POZDRAV DANA BROWNA ČESKÝM ČTENÁŘŮM NA YOUTUBE.

Richard Klíčník, Argo.cz, 06.11.2013

Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu