na úvodní stranu přeskočit menu
Po stopách Dana Browna

Po stopách Dana Browna


Napínavá hra v ulicích města

Máte rádi Dana Browna? Nemůžete dospat v očekávání jeho nového románu Počátek? Pak pro Vás máme opravdovou lahůdku!

V etapové hře Po stopách Dana Browna můžete vyhrát krásné ceny (některé i s autorovým podpisem) a zažít dobrodružství v ulicích vlastního města. Přidejte se k nám. Začínáme v úterý 16. ledna a končíme v neděli 4. února!

Jak budeme hrát?

V průběhu tří týdnů budou soutěžící postupně hledat ukryté části tajenky na tajemných koutech Prahy nebo Brna. Indicie k jednotlivým skrýším budou každé úterý a čtvrtek uveřejňovány na této stránce a na Facebooku akce. Hra probíhá individuálně - každý soutěžící může skrýš vyhledat kdykoli v průběhu hry. Po sesbírání všech částí tajenky a rozluštění závěrečné šifry Vás čeká poslední výprava za neznámým cílem.
Objevte v sobě dobrodruha! V základech každého města dřímá tajemství...

Co je ve hře?

Ti, kteří úspěšně projdou všemi místy až do cíle, mohou získat nový román Dana Browna Počátek, některou z audioknih s autorovým podpisem nebo jiné brownovské ceny. Hra Po stopách Dana Browna ale soutěžící odměňuje také v průběhu. V každé ze skrýší na Vás čekají speciální slevy do knihkupectví a eshopu Kosmas.

Kdy začínáme?

Již velmi brzy. :) Indicie k první skrýši budou vyhlášeny v úterý 16. ledna. Hra probíhá až do závěrečného finále v týdnu od 29. ledna do 4. února. Ke hře je možné se připojit kdykoliv!

Jak se mohu zapojit?

Stačí sledovat Facebookovou stránku akce. Přidat se můžete i po zahájení hry. Informace pro soutěžící budeme pravidelně aktualizovat zde.

 

1. týden

Brno - úterý
Brno 1. týden úterý

Praha - úterý
Praha 1. týden úterý

Brno - čtvrtek
Brno 1. týden čtvrtek

Praha - čtvrtek
Praha 1. týden čtvrtek

 

2. týden

Brno - úterý
Brno 2. týden úterý

Praha - úterý
Praha 2. týden úterý

Brno - čtvrtek
Brno 2. týden čtvrtek

Praha - čtvrtek
Praha 2. týden čtvrtek

 

3. týden

Brno - úterý
Brno 3. týden úterý

Praha - úterý
Praha 3. týden úterý

Brno - čtvrtek
Brno 3. týden čtvrtek

Praha - čtvrtek
Praha 3. týden čtvrtek

 

ZÁVĚREČNÁ ŠIFRA

Kde končí cesta za neznámým cílem?
Jako šifrovací klíč slouží písmena sesbíraná postupně v šesti skrýších po městě.
Pokud Vám šifra sama o sobě nejde rozlousknout, v pátek 2. 2. bude zveřejněna pomocná skrýš i s návodem.

Brno
Brno - závěrečná šifra

Praha
Praha - závěrečná šifra

 

Desatero pro soutěžící

  1. Hra probíhá nezávisle v Praze a v Brně. Jednotlivé skrýše budou zveřejňovány každé úterý a čtvrtek. Všechny schránky zůstanou aktivní až do finále hry.
  2. Nejdůležitější součásti každé schránky je část písmenného kódu, který potřebujete postupně sesbírat na všech stanovištích. Písmena kódu si ze schránek opište přesně v daném pořadí, v jakém byla uvedena, a respektujte také postupné pořadí schránek. Vše budete potřebovat v závěru hry.
  3. Z nalezených schránek, prosíme, NIKDY NIC NEODNÁŠEJTE. Znemožnili byste tak hru ostatním soutěžícím. Schránku se vždy snažte uložit zpět tak, jak byla ukryta.
  4. Jak vyplývá z předchozího, budeme rádi, když si na pátrání s sebou vezmete papír a tužku.
  5. Součástí každé schránky je také slevový kód do knihkupectví a eshopu Kosmas jako odměna všem úspěšným nálezcům.
  6. Po nalezení schránky se nezapomeňte zapsat celým jménem na náš zápisový arch, abychom věděli, že jste u nás byli. ;) Pokud všechny schránky navštívíte rychle a včas, zvyšujete své šance v cílové rovince.
  7. Pokud vám hra časově nevychází, schránky můžete navštívit i později, třebas všechny v jednom závěrečném týdnu. Nedoporučujeme ale nechávat vše na poslední chvíli!
  8. Hlavní tři ceny v soutěži získají ti, kteří projdou všemi skrýšemi, rozluští závěrečnou tajenku a nejrychleji potom dorazí do cíle. Obsah jednotlivých cen bude po zahájení hry zveřejněn zde na webu. Vyhlášení vítězů proběhne v den vydání Počátku – v úterý 7. února.
  9. Naše facebookova stránka je v průběhu hry i po ní dokořán otevřená všem Vašim komentářům, otázkám i zážitkům. Prosime jen, abyste mysleli na ostatní a neodtajnovali nic z umístění, vzhledu a obsahu jednotlivých schránek.
  10. Nenašli jste naši schránku a jste přesvědčeni, že na místě měla být? Našli jste ji prázdnou, poškozenou, nebo s plným zápisovým archem? Budeme rádi, když nám o podobných nedostatcích napíšete na mail info@tympanum.cz, abychom vše mohli napravit.

 

Hodně štěstí a krásný zážitek ze hry přejí

Nakladatelství Argo
Vydavatelství Tympanum
Kosmas


Sponzoři a partneři webu

logo nakladatelství Argo
logo filmové distribuční společnosti Falcon a.s. logo literárního serveru Knihovnice.cz logo občanského sdružení Dobrá knížka
přejít na začátek článku
přejít na menu